piątek, 19 kwietnia 2013

Aura. / Sakhe i Sheva.

Hej. Na początek - aura to jaśniejący punkt energetyczny znajdujący się przed czakrą trzeciego oka (pomiędzy oczami). Jego barwa odzwierciedla doświadczenia życiowe i rozwinięcie duchowe danej istoty.

Znaczenie kolorystyki aury:
- ZŁOTY dowodzi najwyższego poznania. Zawiera on w sobie istotę wszystkich religii; na tym poziomie znikają różnice między poszczególnymi systemami transcendencji. Obecność żółtego koloru świadczy o wiedzy wyniesionej z przeszłych wcieleń spędzonych w mnisim habicie. Energie złote stanowią potencjał, którym możemy zasilać dowolne czakramy. Złoto na szczycie głowy jest rzadkością. Występuje wyłącznie u nielicznych, którzy przeszli pewną transformację duchową i posiedli klucz do świadomości uniwersalnej.
- BIAŁY jest kolorem duchowych związków z bliźnimi i świadczy o pracy na rzecz ludzkości. Człowiek, który posiadł biel, barwę, która również dowodzi przeszłych wcieleń klasztornych, odznacza się wielką wytrzymałością, pozwalającą przetrwać w sytuacjach dramatycznych obciążeń i krańcowej samotności. Osoba taka nigdy nie załamuje się, ani nigdy nie próbuje popełnić samobójstwa, co więcej, posiada wielki dar odzyskiwania sił. Ma naturalną łatwość trwania w bezruchu i w milczeniu.
- BRZOSKWINIOWY świadczy o kolejnych ośmiu lub dwunastu wcieleniach w służbie ducha. Osoba obdarzona tą barwą, w zależności od odcienia, poświęca życie opanowywaniu poszczególnych cnót, takich jak odwaga lub umiejętność wyłączonego zdania na temat siebie. Kolor brzoskwiniowy jest wyznacznikiem pozycji w hierarchii ducha, dowodem mistrzowskiego opanowania pewnych zdolności.
- PERŁOWY. Ludzie, którzy mają perłową aurę, mogą poprzez doświadczenie życiowych trudów kształcić innych w perłowym wymiarze.
- CIEMNY RÓŻ (PURPURA) jest kolorem jednoczącej miłości duchowej, która łączy i zbliża do siebie wszystko, co rozdzielone. Ludzie obdarzeni tą barwą pracują nad jednoczeniem ludzi i idei, stanowią więź łączącą nasz świat z pozostałymi rzeczywistościami.
- SREBRNY cechuje ludzi, którzy widzą rzeczywistość pod szerszym kątem niż inni i z powodu swojej świadomości często znajdują się w trudnych i niecodziennych okolicznościach. Srebrni ludzie zazwyczaj mają w sobie coś niezwykłego. Szanują prawo każdego do zachowania własnych przekonań. Funkcjonują ponad wszelkimi podziałami i zwykle mają specjalną misję do spełnienia na Ziemi.
- POPIELATY, mieszanina czerni i bieli, jest kolorem osądu. Przewaga czerni dowodzi pesymizmu, przewaga bieli - optymizmu. Równowaga obydwu barw wskazuje na zrównoważony osąd, niezbędny atrybut sędziego. Każdy z nas podczas wędrówki w czasie i przestrzeni musi nabyć zdolności bezstronnego wnikliwego osądzania.
- KREMOWY jest ważnym kolorem dociekania, życia spędzonego na gromadzeniu fragmentów wiedzy i informacji, jednak bez ambicji utworzenia z nich pewnych całości. Ludzie kremowi to profesjonaliści z różnych dziedzin, często pracownicy rozmaitych mediów, których życie upływa na nieustannym ruchu i wymianie informacji.

Barwy podstawowe widma:
- MAGNETA. Każdy z nas ma w sobie odrobinę tej barwy. Magneta dowodzi administracyjnych doświadczeń w przeszłych wcieleniach, a także praktyki w organizowaniu zespołów ludzkich.
- FIOLET. Silne promieniowanie fioletu świadczy o profesji artystycznej w dziedzinie literatury, plastyki, muzyki. Fiolet o różowym odcieniu jest barwą właściwą reżyserom i osobom kierującym zespołami artystycznymi.
- INDYGO (dotyczy Dzieci Indygo, więc głód informacji może zaspokoić zakładka "Co to Dzieci Indygo?") wskazuje na doświadczenia uzdrowicielskie w przeszłych wcieleniach. Jego występowanie w potrójnej koronie świadczy o tym, że również w obecnym życiu zajmujemy się jakąś formą terapii.
- TURKUS świadczy o łatwości wykładania.
- BŁĘKIT dowodzi zdolności pedagogicznych, niekoniecznie jednak związanych z wykładaniem. Błękit obdarzy nas łatwością obcowania z uczniami i poświęceniem niezbędnym, aby towarzyszyć innym istotom ludzkim w ich rozwoju.
- ZIELEŃ. Jego nadmiar w pozostałych ośrodkach świadczy o zbytniej uległości i hojności. Natomiast zieleń nad głową jest korzystną oznaką; wskazuje na kontakty ze światem przyrody w przeszłych wcieleniach. Dzięki umiejętnościom kontaktu z naturą mamy zdolność wyboru właściwego pożywienia.
- ŻÓŁTY świadczy o osiągnięciach naukowych bądź akademickich w przeszłości. Obecnie życie również poświęcone jest pracy i dociekaniem naukowym.
- POMARAŃCZOWY. Rzadko spotykamy jako aurę. Ponieważ jest kolorem aktywności fizycznej, może oznaczać przebycie, na drodze ewolucji duchowej, pewnych prób o charakterze cielesnym. Pomarańczowa barwa wiąże się także z żywotnością i wytwarzaniem, więc może zdobyć głowę rolnika.
- CZERWIEŃ jako kolor ewolucji duchowej wskazuje na osobę, która bada nasz mechanizm narodzin, bądź przyczynia się do rozumienia procesów rozwoju. Na nasz obecny światopogląd mają wpływ wszelkie próby inicjacyjne, jakie przechodziliśmy w przeszłości. Próby tego rodzaju odznacza się aurą BORDOWĄ. Inicjacje Indian były szalenie bolesne, miały bowiem im uzmysłowić przekroczenie pewnego progu świadomości. Jeśli nie potrafisz znieść widoku cierpień innych ludzi, to prawdopodobnie sam masz takie doświadczenia ze sobą. Ból może nasz przerażać także wtedy, gdy z jakiegoś powodu nasza inicjacja nie powiodła się.
- KRYSZTAŁ (dotyczy Dzieci Kryształowych, więc głód informacji może zaspokoić zakładka "Co to Dzieci Kryształowe?") jest barwą aury, bogatej w różne odcienie niebieskiego. Odznacza ludzi wrażliwych na naturę, oraz pokazuje wysokie rozwinięcie duchowe danej istoty ludzkiej. Posiadają ją ludzie z doświadczeniami w leczeniu.

Aura danego człowieka może się zmienić, poprzez życiowe doświadczenie. Z każdym wcieleniem, wzbogacamy swoją aurę, o nowe doświadczenia.

Widzenie aury:
Aury przeważnie się nie widzi, jednak niektórzy posiadają taki dar. Sama aura przypomina pulsujący sześcienny kryształ, pomiędzy oczami człowieka. Aurę widzą przeważnie małe dzieci. Można także nauczyć się widzieć aurę, korzystając i szkoląc się w odpowiednich treningach. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz