środa, 30 stycznia 2013

wiadomość, zdjęcia, o cymbełku nad Satelem, nasze oczy / Sakhe.

Witam! Wiadomość sprzed chwili: koleżanka mojej mamy wczoraj oglądała w telewizji coś o Indygo, z czego wynikało, że Dzieci Indygo to sekta (i to całkiem szkodliwa dla samych siebie), więc pewnie umiecie się domyślić jak zareagowała moja rodzicielka. Obecnie mam zamiar znaleźć to, co obejrzała Ker (tak będę określała na blogu tą koleżankę mamy) i skomentować tutaj.
W ciągu trzech dni (od poniedziałku do dzisiaj) trochę się działo. W poniedziałek dziewczyny z naszej klasy miały odwołany wf i z tegoż to powodu siedziałyśmy na balkonie (wewnątrz szkoły rzecz jasna). Przy okazji porobiłyśmy zdjęcia, ale - iż nie chcemy, abyście mieli koszmary związane z naszymi twarzami (xD), częściowo je jakoś poprzerabiałam. Niektórych zdjęć po prostu nie dodaję, albowiem tak. 


                                      Oto Chwalebna Chwalebność - okulary Lamy Niebios.                         Żółty błysk to Sheva, niebieski - ja (Sakhe).


Tajemniczy cymbełek unoszący się nad głową Satela (przybliżenie, gdyż nie ujawniamy jego twarzy). Podejrzewałyśmy, że jest władcą kosmitów, po jakimś czasie spostrzegłyśmy, iż to lampa, co nie zmienia stwierdzenia pt. "Satel jest władcą pozaziemskich stworzeń, który ukrywa się wśród nas z nadzieją na brak podejrzeń ze strony ludzkości, jednak my go wywracamy z równowagi".A tutaj przybliżenie ręki Satela, gdy robił "lamcię". To zapewne jedno z jego przekazów (xD).Tu zaś, jest Sheva, która tak się wierciła, że wszystko się rozmazało. Wstawiam to, aby Wam przekazać iż mam podejrzenia co do elementu znajdującego się między ręką, a drugą ręką. Hmm..
Było wiele "interesujących", typowych dla nas dyskusji, jednakże napiszę je w poście poświęconym tym jakże wybornym rozmowom. A że wszystkich nie pamiętam - jutro postaram się choć część ich spisać z Shevą na kartkę czy telefon i przepiszę później do notki na tego bloga.

A, no i jakiś czas temu pisałam tu o zamiarze dodania zdjęć naszych oczu, oto są:
                             - oko Shevy:

 
                               - moje oko:


pzdr. Sakhe.xx

8 komentarzy:

 1. Ta lamcia, to przekaz Śmietany, nie Satela xD Kłamco! I czemu wziełaś to zdjęcie z moim okiem? Miało być to drugie, tu wyglądam... staro :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Lamcia nie była Satela??o.O xD
  A Twe oko nie wygląda staro, gdyż ciało starzeje, lecz oczy nie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, lamcia nie była Satela O.O
   Chodzi mi o fragment ciała okalający oko xD, nie lepiej je trochę "podciąć" żeby było widać tylko oko, jak u ciebie? O.o

   Usuń
  2. u mnie przy oku już tak było, a nie pomyślałam o kadrowaniu tamtego.. wolę zawalać głowę myślami o Naćpanie ;O xD!!

   Usuń
  3. Powiem tak: mam gdzieś Naćpana,wytnij moje oko na zdjęciu, bo wyglądam jakbym dostała wytrzeszczu! :O

   Usuń
  4. Sheva, czy Ty wgl wiesz co to wytrzeszcz ?? ;o i po co wycinać ?? -.-

   Usuń
  5. Albowiem tak, i wiem. Wytrzeszcz to to, jak Menda Jerozolimska patrza się na twój tyłek xD Dobra żartuję :P

   Usuń
  6. jprdl... gdzie Ty patrzysz, Sheva?!

   Usuń