piątek, 21 grudnia 2012

21.12.2012.. xDD / Sakhe.

Siema!!
Dzisiaj jest trochę podejrzany dzień.. Nie, nie walnął w blok meteor, gorzej.. Pierwsza była matma i jakimś dziwnym cudem Groza zdecydowała, że będziemy śpiewać na lekcji kolędy o.O.. Kreatury się cieszyły, ale jak dla mnie i Shevy to było "trochę" podejrzane.. Gdy śpiewali "Cicha Noc" oczywiście nie mogłam się powstrzymać od śpiewania naszej wersji refrenu, czyli:
"Czym prędzej patatajajcie,
do 108 *liczba sali naszej klasy* przybywajcie,
przywitać Lamy,
przywitać Lamy..".
Na tej jakże interesującej lekcji nie mogło się obyć bez czegoś co by wykraczało poza normę.. A Lama Niebios objął nogami ławkę, przy której siedział, po czym sprawił dziwnymi ruchami, że ławka podskakiwała i zaczął śpiewać "jaaa uwielbiam ją, ona tu jeeest.. i tańczy dla mnie!" xDDD.. Tak, to normalna istota, normalna klasa i normalny kraj, zdecydowanie.......
Na polskim także śpiewaliśmy kolędy.. Tym razem zamiast "przywitać Pana.." śpiewałam "przylizać Naćpana.." xD!
Następny hitlerowski.. Wystawiała oceny i śpiewałyśmy "Cicha Noc" po niemiecku (jak dla mnie to podejrzanie brzmiało..).
Później zamiast dwóch wf i pójścia do domu mieliśmy próbę (kolęde śpiewaliśmy, bo każda klasa musiała) i później był apel, po którym odpatatajaliśmy wszyscy do swych miejscowisk (czyt.domów czy mieszkań).. Aaaa! I zanim odpatatajaliśmy to na apelu rozwijały się interesujące rozmowy.. Np.??
Śmietana: Florian jest taki ładny..
Sheva: Uwierz, na świecie nie ma ładnych facetów.. *Satel robi jedną ze swych podejrzanych min*..
Ja: Jeeeeeest... Hitleeer...
Sheva: No dobra, Hitler jest..
Miny Satela - bezcenne.. xDDD!

2 komentarze:

  1. masz wspaniałego bloga! będzie mi miło jeśli spodoba Ci się mój i również go zaobserwujesz ;))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuję <3 zaraz zobaczę twojego, cieszę się, że Ci się spodobał :D

      Usuń