czwartek, 20 grudnia 2012

Nie chce mi się wymyślać tytułu ;P / Sakhe.

Siema!!
Sorry, że wczoraj nie było żadnego postu, ja malowałam, a Shevie się skończył net, bo ma na limit czy jakoś tak, więc dopóki nie będzie mogła wbić na internet będę się starała codziennie dodać post, żeby nie zaniedbywać bloga.
Wczoraj powiedziałam do Satela "Sheva stwierdziła, że nasze dręczenie Cię sprawia Ci przyjemność." ..potwierdził to! xDD.. Poza tym dręczyłyśmy go jeszcze o przedszkole, huehue.. Ta rozmowa wyglądała mniej więcej tak:
Ja: Sateeel, a miałeś jakieś dziwne przeżycia w przedszkolu?
Satel: eee..nie.. *podejrzliwa mina*.
Ja: a niedziwne?
Satel: w jakim sensie?
Ja: ugryzłeś kiedyś nauczycielkę?
Satel: nie *przerażona mina*, ja nikogo nigdy nie ugryzłem..
Ja: dlaczego? ja wszystkich zawsze gryzłam..
Po czym znowu strzelił przerażoną minę, a ja z Shevą zaczęłyśmy gadać o gryzieniu.. Mówiła, że Hebrajski Czop ją kiedyś ugryzł, albo Sheva Hebrajskiego Czopa.. Nie pamiętam dokładnie.. A mnie niemieckirusek ugryzł w kolano jak byłam młodsza..xD.. ja kiedyś (za czasów gdy nie umiałam przeżyć dnia bez obejrzenia NARUTO xDDD) bokiem wyprostowanej dłoni walnęłam niemieckiegoruska pomiędzy dłonią a łokciem i ślad miała buhahhahahh!!... Na co Satel znowu strzelał te swoje nieinteligentne miny xDD..
Dzisiaj kontynuowałyśmy dręczenie Satela tematami gryzienia xDD! Przed fizą do niego podeszłyśmy i powiedziałam:
 - Saateeeel.. twierdziłeś, że nigdy nikogo nie ugryzłeś.. więc umiesz jeść Pomarańczowe Esencje bez użycia zębów?
 - eeee... nie..
 - czyli, że jednak kogoś ugryzłeś! buhahhahahhah...!
Właściwie to całkiem interesujące rozmowy wychodzą gdy go dręczymy dziwnymi pytaniami, twierdzeniami i przeczeniami xDD..
Na ostatniej lekcji (religii) Hefajstos, Czester, Lama Niebios i Tkaczu oglądali jakieś pornole.. Co jak co ale oni to sobie interesujące zajęcia na religię znaleźli..xDD! Hefajstos jeszcze na trochę podgłosił, a jak na chwilę nastała prawie całkowita cisza w klasie (co jest według mnie dziwnym i podejrzanym zjawiskiem) to po ułamku sekundy ta cisza przerodziła się w chaos xDDD!
Przyszło mi teraz do głowy, aby określić zęby "niebiańskimi miazdżaczami" hehh.. i zdecydowałam dodać na bloga "słownik dla tych, którzy nie ogarniają o czym piszemy xDD", znajdą się tam określenia rzeczy, osób miejsc itp., którymi się posługujemy gdy o czymś mówimy, żeby ludzie z naszego otoczenia nie pokapowali się o co nam kaman.. no i po to, aby napawać się ich dziwnymi minami w naszą stronę xD!
A zmieniając temat, czy jest tu ktoś kto mi wytłumaczy tok myślenia Hitlera?? Nie wiem co mi ostatnio odwaliło, że jak z nim pisałam to spytałam się go co sądzi o lamach.. a ten się wylogował, później kilka razy logował i wylogował a teraz ma wyłączony ciągle czat.. i dalej nie odpisuje xDDD.. To podejrzana istota..

Przypominam, że możecie pisać na nasze e-maile, które podałyśmy Wam na górze prawego paska (Jeśli chcecie napisać do Shevy to pamiętajcie, że narazie nie ma dostępu do internetu, więc odpisze Wam gdy będzie miała taką możliwość). ;))!

pzdr. Sakhe.xx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz