sobota, 9 lutego 2013

Uczucia/ Sam

Hej to znów ja Sam jak wiecie. Doznałam szoku dziwnego szoku nie chce mi się o nim pisać ale kąkretnie chodziło mi o to że dowiedziałam się że mam lęki. przechodząc do tematu lęków każdy je ma tak jak np. sumienie możecie twierdzić że nie, że nie macie ale w końcu zrobi swoje to jest tak jak się na przykład czegoś boicie iść do domu w nocy to macie taki lęk że ktoś wyskoczy tak nagle na drogę i coś wam zrobi. Dziwicie się do czego zmierzam? Chodzi mi o to że macie wszystkie uczucia takie jak Sumienie, Strach, Lęk, Bul, wszyscy je mamy. Mi się to zdarza trochę za dużo uczuć jakie sumienie no to sumienia się nie da zmienić.

2 komentarze:

 1. Sam, szok z powodu dowiedzenia się, że masz lęki uważam za nielogiczny o.O...
  Każdy ma lęki i większość o tym wie, Ty też przecież wiedziałaś, jeśli chcesz to wyjaśnij mi proszę o co w tym chodziło ;o. #SakheNieogarniacz
  A co do błędów to nie muszę się raczej wypowiadać, bo każdy je popełnia, ale jak piszesz notkę i zrobisz błąd to zazwyczaj się podkreśla, więc zwróć na to uwagę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy napisałaś, że doznałaś dziwnego szoku, zaczęłam podejrzewać, że chodzi ci o orgazm xd a teraz na poważnie:
  To doprawdy niebywałe, iż doznałaś szoku, bo dowiedziałaś się, że masz lęki. Każdy je posiada, ma swoje lęki, fobie, czy tam inne. Ja panicznie boję się pająków, inny będzie bał się samotnej wędrówki przez park. Dopiero teraz to odkryłaś?

  OdpowiedzUsuń